آموزش نحوه صحیح ساک زدن

در این مقاله به آموزش نحوه صحیح ساک زدن میپردازیم اميد وارم مورد پسند شما دوستان واقع بشه
ساک زدن آلت مرد یا فلاشیو
همه مردان از ساک زدن کیرشان لذت می برند. فلاشیو میتواند بهترین راه تحریک مرد برای سکس باشد. بعضی مواقع ساک زدن میتواند مقدمه خوبی برای نزدیکی باشد. حتی بعضی معتقدند ساک زدن میتواند زمان رسیدن به انزال هنگام نزدیکی را هم افزایش داده و ارگاسم را لذتبخش تر کند.برای انجام فلاشیو موقعیتهای مختلفی وجود دارد. امتحان و تجربه موقعیتهای گوناگون خود میتواند کار مفرحی باشد.آنچه در اینجا میخوانید،ترجمه دو مقاله در مورد روشهای مختلف ساک زدن است:
1-زانو زدن: دراین موقعیت مرد میتواند بایستد یا روی صندلی یا لبه تخت بنشیند و شما بین پاهای او روی زانو بنشینید. تنها اشکال این وضعیت این است که زانوی شما به مرور خسته میشود.2-وضعیت69:این وضیت مورد علاقه بسیاری از مردم است. در این موقعیت هر دو طرف میتوانند برای یکدیگر سکس دهانی انجام دهند. معمولا کسی که در بالا قرار دارد کنترل بیشتری روی آلت طرف مقابل خواهد داشت.3-پهلو به پهلو: شما و او میتوانید پهلو به پهلوی هم دراز کشیده و سکس دهانی انجام دهید.4-همچنین مرد میتواند به پشت روی تخت دراز کشیده و شما در یک طرف او بنشینید و سر خود را به سمت کیر او خم کنید.ابتدا به کیر شریک جنسیتان خوب نگاه کنید. متوسط طول آلت مردان 5 تا 6 اینچ است. انگشت خود را مثل حالت معاینه روی کیر بالا و پایین ببرید و خوب آن را لمس کنید. بتدریج سفت تر میشود. پوست بیضه را لمس کنید. بیضه ها گاهی سفت به بدن چسبیده و گاهی شل و آویزان هستند. موهای ناحیه تناسلی را لمس کنید. ناحیه داخلی ران و بیضه ها را لیس بزنید و همزمان با دست به آرامی کیر را بمالید انجام این دو عمل با هم او را به شدت تحریک میکند.برای شروع ابتدا کیر شریک جنسیتان را از بالا به پایین و در تمام سطوح آن با زبان لیس بزنید. با زبان کیر او را کاملا لمس کرده و به بزاقتان آغشته کنید. بیضه ها را از یاد نبرید آنها نقش مهمی در تحریک شرک جنسی شما دارند.سپس کیر او را داخل دهان برده و لبهای خود را دور سر آن ببندید. اکنون در این حالت زبان خود را دور سر کیر بچرخانید. شما میتوانید حین این کار فشار لبهای خود را کم و زیاد کنید. شما میتوانید لب خود را عقب تر برده و فقط مقدار کمی از سر کیر را وارد دهان کنید و با لبها آن را فشار دهید. بهتر است گاهی زبان خود را به ناحیه اتصال سر با بدنه کیر که خیلی حساس است بکشید. چنین تصور کنید که کیر شریک جنسی شما یک آب نبات چوبی بزرگ یا یک بستنی است و به همان شیوه آنرا بخورید. این کار لذت زیادی به شما میدهد حتی میتوانید کمی شکلات عسل یا مانند آن به کیر مالیده و آن را بخورید.مهمترین نکته این است که کیر او را مدت زیادی در دهان نگه داشته و لبها و زبان خود را روی آن بالا و پایین ببرید. چند بار این کار را انجام داده سپس پایین رفته و بیضه ها را لیس بزنید
شاید بتوان گفت سکس دهانی والاترین راه نشان دادن عشق و علاقه بین دو نفر است.هیچ چیز به اندازه توجه وافر به کیر شریک جنسیتان نمیتواند بیان کننده علاقه شما به او باشد!ابتدا با اشتیاق کیر اورا دردست بگیرید.بتدریج سفت تر خواهد شد.حال با دقت به آن نگاه کنید.بدنه و سر کیر را خوب نگاه کنید.گلانس یا محل اتصال آندو بهمحساس ترین قسمت کیر است و شما باید بیشتر توجه خود را به این قسمت معطوف نمایید.شاید این محل حساس ترین نقطه بدن مرد باشد و شما فقط با تحریک آن با زبان میتوانید مرد را به ارگاسم برسانید.در پایین این قسمت بدنه یا شافت قرار داردکه در برابر تماس چندان حساس نیست.بیضه ها در پایین آلت قرار دارند.آنها فوق العاده نسبت به درد حساس هستند. شما میتوانید به نرمی و با دقت آنها را بمکید و لذت بسیاری به او بدهید.حال با شناخت این نقاط حساس وتمرکز زبان و لب تان روی آنها میتوانید سکس موفقی داشته باشید.برای لذت بردن از سکس دهانی مهارت و دقت لازم است.هنگامی که کیر او کاملا» شق شدهبا دست بیضه ها را به آرامی گرفته و زبان خود رابه زیر بیضه ها و کیر بکشید و آنها رالیس بزنید.در بیشتر مردها ختنه گاه حساس ترین محل است.با لیسیدن و ضربه زدن با زبان روی این نقطه حتی شما میتوانید او را به مرحله انزال برسانید.روش انجام ساک زدن:بهترین وضعیت برای شروع این است که بین پاهای او زانو بزنید.البته موقعیتهای دیگری مانند پهلو به پهلو و بالا و پایین هم وجود دارد که بعدا» میتوانید آنها را تجربه کنید.کیر او را داخل دهان برده وبا حرکت سر یک دایره دور آن بکشید.مواظب باشید تا با دندانهایتان به آن آسیب نرسانید!این حرکت بسیار لذت بخش است.در حالتی که مرد در بالا نشسته کیر او را بلند کنید تا بیضه ها نمایان شود حالا با زبان به زیر آ ن بکشید سپس زبان خود را از پایین ترین قسمت بیضه ها به بالا ترین قسمت کیر بکشید. در این قسمت میتوانید از دست خود کمک بگیرید.کیر او را داخل دهان برده و لبها را در محل ختنه ببندید و با دست بدنه کیر را بگیرید. با حرکت سر دو طرف کیر را با لبتان گرفته و به آرامی دست خود را بالا و پایین ببرید. در حالت انزال با انجام این حرکت و فشار انگشتتان روی پیشابراه در پایین کیر میتوانید لذت ارگاسم را چند برابر کنید.سر کیر را داخل دهان برده و قسمت پشتی آن را با لب بگیرید با مکیدن این قسمت میتوانید او را خیلی سریع به ارگاسم برسانید این روش نیازی به حرکت سر ندارد.وضعیت 69 گاهی میتواند برای هر دو طرف فوق العاده لذتبخش باشد.در مقابل او زانو زده و کیر او را داخل دهان برده و ضمن مکیدن با زبانتان به آرامی به آن ضربه بزنید. لبهای خود را محکم به دور کیر گرفته و چنین تصور کنید که با نوک دماغتان عدد 8 را بکشید سر خود را به سمت پایین وبالا حرکت دهیدوقتی از این حالت خسته شدید فقط آن را بمکید.تا آنجا که میتوانید کیر را داخل دهان برده و با دهانتان نفس عمیق بکشید بهتر است در انتهای این نفس عمیق سر خود را به سمت بالا حرکت دهید. حالا دهان خود را کمی باز کنید و هوا را از دهان خود خارج کنید. اگر گمان کردید ممکن است به انزال برسد چند دقیقه صبر کرده و دوباره ادامه دهید..
برای ساک زدن و به لذت رساندن مرد مهارت زیادی لازم است.هنگامیکه آلت او خوب راست شده است بیضه ها را به نرمی با یک دست گرفته و با زبانتان تمام سطح زیری آلت او را لیس بزنید و نقاط حساس آن را کشف کنید.بعد از یافتن این نقاط بیشتر توجه خود را معطوف آنها کنید.در بیشتر مردها حساس ترین قسمت محل ختنه یا اتصال پوست به حلقه سر آلت است.با لیسیدن و زبان زدن به این ناحیه شما چشمه آب را به فوران می اندازید!
روشهای ساک زدن:
برای شروع بهترین وضعیت آنست که بین پاهای او زانوبزنید و از پایین به سمت کیر او بروید.بعدا» سایر وضعیتها را نیز امتحان و وضعیت مورد علاقه خود را انتخاب کنید.
آلت او را بدون سفت بستن لبها به دهان ببرید و با سرتان یک حرکت دایره ای را شروع کنید.مواظب دندانهایتان باشید!این عمل را در حالتی که او به پشت خوابیده باشد هم میتوانید انجام دهید.سرتان را در هر دو جهت بچرخانید و مدتها لذت ببرید.در حالتیکه مرد بالاتر از شما نشسته آلت او را با دست بلند کرده وزیر بیضه اش را زبان بزنید.بعد از بیضه تا نوک کیر را بلیسید.حین این عمل میتوانید از دست خود هم کمک بگیرید.این کار را چندبارپشت سرهم انجام دهید.آلت او را داخل دهان برده و لبها را دور تنه اش ببندید و زبانتان را به دور سر کیر بکشید.سر خود را از یک سمت به سمت دیگر برده و همزمان با دست کیر او را بمالید.اگر او در این وضعیت به ارگاسم برسد با لیسیدن محل ختنه لذت او را چند برابر کنید.همچنین موقع انزال میتوانید انگشت خود را در بیخ آلت روی پیشابراه فشار دهید و خروج منی را زیر دست خود احساس کنید.لیسیدن بیضه ها همزمان با تحریک آلت با دست میتواند احساس لذت او را چند برابر بیشتر کند.بهتر است همراه با این کار توسط انگشت ناحیه بین بیضه و مقعد و اطراف مقعد را هم فشار دهید.لبهای خود را دور سر کیر او گرفته و خیلی ساده آنرا بمکید.این کار مهارت چندانی لازم ندارد!به حالت69 روی هم خوابیده و هر دو از سکس دهانی لذت ببرید.به هنگام انزال او ناخود آگاه دوست دارد که آلت خود را تا حد ممکن در دهان شما فرو کند!مواظب اوغ زدن باشید.بهتر است وضعیت سر و گردن خود را بگونه ای بگیرید که کیر او زیاد به انتهای گلوی شما تماس نداشته باشد و موجب بهم خوردن حالتان نشود.اگر سر شما در وضعیت بالاتری نسبت به کیر او قرار بگیرد بهنگام انزال دیگر مجبور به قورت دادن منی او نیستید!!البته برای راحتی خود میتوانید از کاندوم نیز استفاده کنید.در مقابل او زانو زده و لبها را دور سر کیر او بسته و آنرا با فشار کمی بمکید.ابتدا با دهان بسته با نوک زبان به سر آن بزنید و بعد زبان خود را روی سر کیر او بالا و پایین بکشید.بعد از چند دقیقه ساک زدن را بطور عادی ادامه دهید.تا آنجا که ممکن است کیر او را داخل دهان برده و لبها را بدور تنه آن ببندید.حال تصور کنید که با نوک بینی و حرکت سرتان شکل عدد8 را رسم مینمایید.ضمن انجام این حرکت لب خود را بروی تنه آلت بالا و پایین ببرید.تا آنجا که ممکن است این مانور را انجام داده و هنگامیکه خسته شدید به ساک زدن معمولی بپردازید.کیر او را به دهان خود برده ولی لبهایتان را نبندید بگونه ای که براحتی بتوتند در دهان شما حرکت کند.سپس سر خود را دور یک دایره فرضی بچرخانید.این عمل لذت زیادی بدنبال خواهد داشت

Tagged with: , , ,
نوشته شده در آموزش سکس

پاسخی بگذارید

در پایین مشخصات خود را پر کنید یا برای ورود روی شمایل‌ها کلیک نمایید:

نشان‌وارهٔ وردپرس.کام

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. بیرون رفتن / تغییر دادن )

تصویر توییتر

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Twitter خود هستید. بیرون رفتن / تغییر دادن )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. بیرون رفتن / تغییر دادن )

عکس گوگل+

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Google+ خود هستید. بیرون رفتن / تغییر دادن )

درحال اتصال به %s

تجاوز سربازان آمریکایی به زنان عراقی

کلیک نمایید تا این وب‌گاه را دنبال کرده و آگاه‌سازی‌هایی در مورد نوشته‌های تازه از راه ایمیل دریافت کنید.

به 184 مشترک دیگر بپیوندید

stats for wordpress
%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: